Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie: CARE ASSISTANT IN UK Locatie: Anglia , langa LONDRA - diferite locatii Contract: Minim 3 luni. Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator. Program: 8 ore /zi minim , 5 zile/ saptamana. Ore suplimentare disponibile. Responsabilitati : Pozitii oferite de catre azile de batrani din Sudul Angliei. Va trebui sa aveti grija de cei internati in aceste centre. Toaleta zilnica, plimbare, schimbat lenjerie pat, hranit. Cazare asigurata, dar se platesc utilitatile si masa asigurata pe schimbul de zi. Salariu : 5.80 -6.00 Lire Sterline Brut /Ora Alte bonusuri: Cazare asigurata cu utilitati platite de candidat, masa asigurata ,ore suplimentare platite mai mult decat cele normale. Concediu anual 24 zile. Transport: Nu este asigurat

Cerinte

Conditii: cautam candidati cu varsta intre 20-55 ani si care vorbesc limba engleza nivel mediu Educatie : Liceu sau scoala profesionala absolvita. Experienta: Nu este necesara experienta in domeniu