Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem o agenție de intermediere si căutăm infirmiere, ingrijitori cu certificat in ingrijire, persoane cu experienta profunda in ingrijirea persoanelor. Ne referim la doamne la fel ca si la domni. Descrierea postului: Asistenţă în viaţa de zi cu zi, acasă şi în relaţii publice, gătit, curăţenie si intretinerea locuintei, îngrijirea clientului, companie si intervenții medicale in existența de calificări. Salar in Euro: 700,- cu certificat de ingrijire/infirmiere In plus platit de catre clientii Austrieci si nu de Romani: - asigurare sociala (150,- pe luna) - inregistrarile la autoritati (70,- + 40,- pana la 138,- pe an la camera de comert) - traduceri oficial desemnate (25,- pro document) - comisioanele de agentie - comision de mediere - mancare si cazarea intr-o camera separata la domiciliul persoanei Noi oferim posibilitatea de cooperare pe termen lung si pe o baza de sinceritate, umanitate si incredere reciproca. Oferim si transportul din România pana la domiciliul clientului si înapoi - organizat si realizat prin noi la un pret avantajos, ajutor la autorităţi si la invatatul limbei germane la nivel conversational.

Cerinte

un aspect bine îngrijit, onestitate, seriozitate, răbdare, empatie, altruism, respect pentru vărsta si obiceiurile clientului, integritate, punctualitate si abilitatea de a muncii la un program de 24/24 ore pentru 3 luni in șir si cel putin vointa de-a invata Germana la nivel conversational.