Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane pentru Ingrijire Batrani in Austria - URGENT(cazuri cu plecari incepand cu 15.12.2014)! - Se lucreaza 28 zile in Austria cu 28 zile repaus in Romania. - Ingrijirea la domiciliu in Austria a varstnicilor consta in : ajutor pt deplasare, hranire,menaj, mentinerea intacta a contactelor sociale, comunicare, aprovizionare, pastrarea unui climat sanatos in locuinta; - NU se percepe comision sau orice plata anticipata ! - Se ofera cazare, masa si transport (Romania-Austria si invers); - Oferta este valabila pentru toti candidatii din Romania , indiferent de orasul de domiciliu; - Venitul lunar este de 1200 Euro net(in mana); - Aceste venituri se iau in calcul la pensii ; - Beneficiati de asigurare medicala;

Cerinte

- conditie OBLIGATORIE: cunostinte de limba germana(mediu conversational); - seriozitate; - responsabilitate; - calm; - adaptivitate; - rezistenta la stres; - experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie;