Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Salarizarea medie este de: 10.00 CAD (dolari canadieni) /ora net Numar de ore pe saptamana : 40 ore /saptamana Se fac ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului. Cazare : Cazarea este asigurata , dar se platesc utilitatile, gaze, apa, caldura, curent. Se va face in camera individuale, la domiciliul persoanei de care aveti grija. Plata utilitatilor se face saptamanal daca primiti salariul saptamanal, sau lunar daca salariul se plateste lunar . Apartamentul are minim 2 camere. Costul pentru cazare reprezinta plata pentru toate utilitatile (gaz, curent electric, apa, gunoi, etc.) Masa: Este asigurata de catre familia persoanei de a carei ingrijire va ocupati. Locatii de munca: la domiciliul persoanei , in orase ca Toronto sau Ontario. Perioda: Contract de munca pe o perioada intre 1 an si 2 ani. Contractele de munca pot incepe dupa obtinerea permisului de munca si a vizei. Ideal ar fi ca persoanele care urmeaza sa lucreze ca si CareGiver sa fie capabile sa stea o perioada de 2 ani pe aceasta pozitie. Transport: Candidatul isi va asigura singur transportul din Romania pana in Canada. Pretul unui bilet de avion se poate ridica si la 400-500 Euro dus.

Cerinte

ACTE NECESARE Informativ pana la plecarea efectiva va trebui sa aduceti urmatoarele acte: - 2 fotografii tip pasaport 3.5 cm x 5 cm - Certificat nastere copie legalizata + Traducere in engleza legalizata - Certificat casatorie copie legalizata + Traducere in engleza legalizata - Diploma bacalaureat copie legalizata + Traducere in engleza legalizata - CI si/sau Pasaport - 2 referinte recente (in engleza) , de obicei de la ultimele 2 locuri de munca sau de la alte persoane pentru care ati lucrat sau cu care ati interactionat. - Cazier judiciar + Traducere in engleza legalizata