Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Munca se desfasoara in azile de batrani. Salarizare: 6,50 lire/ora Ore lucrate:6-14 ore/zi, minim 35 ore/saptamana Agentia partenera din UK asigura: -curs de specializare(dureaza intre 5-7 zile)obligatoriu -curs de limba engleza (dureaza 3 saptamani)pt persoanele care nu vb lb engleza -cazarea si 2 mese/zi, pe perioada acestor cursuri sunt asigurate Cazarea la inceperea lucrului: 250-300 lire/luna

Cerinte

- numai cu experienta in ingrijire batrani (nu se cere diploma) - limba engleza nivel mediu/conversational - varsta maxima 50 ani - cazier judiciar curat - apte de munca medical Comisione: - 100 lei reprezinta taxa de interviu si se achita inaintea sustinerii interviului cu partea britanica - 150 euro se achita la semnarea contractului de mediere(acest comision e returnabil in cazul in care contractul nu isi produce efectele) Comisionul agentiei partenere se retine din salar - intre 20-30lire/saptamana timp de 50 saptamani Numai persoane care vorbesc limba engleza la nivel mediu-conversational!!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala