Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam persoane potrivite pentru angajare in cadrul familiilor din strainatate, pentru a tine companie si a ingriji persoanele varstnice. Familiile gazda ofera cazare si masa, fara cost. Camera proprie si baie privata. Aveti inclinatii spre acest job, rabdatoare cu persoanele in varsta? Actionati acum si pozitiv! Va garantam contract de munca rapid, daca solicitati prin cerere ferma, pana in data de 30.04.2013. Beneficii: Contract ferm pe perioada determinata intre 2-6 luni cu posibilitate de prelungire. Asigurare medicala pe teritoriul strain. Daca se detine permis de conducere, acest lucru constituie avantaj.

Cerinte

Persoane dinamice cu inclinatii spre grija de aproape, serioase, responsabile si mature. Rabdare cu persoanele in etate si bolnave. Cunoasterea limbii germane, engleze sau italiene nivel minim de conversatie. Varsta cuprinsa intre 18-55 de ani. Necesita experienta in ingrijitul batranilor!