Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Care assistants - UK (cu permis de munca si fara taxe) Recrutam pentru azile de batrani si institutii de ingrijire a copiilor de pe intreg teritoriul Marii Britanii infirmieri/care assistants Cerinte: engleza minim nivel mediu, experienta cu batranii reprezinta avantaj, pentru ingrijirea copiilor experienta este obligatorie, fara antecedente penale. Oferta: plata intre 6.90 si 7.80 lire pe ora, program full time, permis de munca asigurat, angajatorul asigura cazarea (contra cost - 70 - 90 lire saptamanal), Se organizeaza interviuri fata in fata cu angajatorii straini, in Romania Referinte si cazier judiciar vor fi cerute aplicantilor acceptati de angajatori. Fara taxe, fara comision

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala