Detalii loc de munca

Descrierea jobului

---Femei cu varsta intre 25-60 de ani ---Salariu 650—850 euro nett/luna in functie de experienta si cunoasterea limbii italiene ---Cazarea si masa asigurate la domiciliu pers pe care o are in ingrijire ---Contract munca intre 6luni –si 3 ani conform legilor italiene ---Program 8 ore/zi . 6 zile/saptamana, o ora pauza de masa ---Asigurari sociale si medicale platite de angajator ---Se cere minim de experienta la ingrijire batrani (copii) ---Minime cunostinte de limba italiana COSTURI : --200 RON FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE --200 EURO COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE PLECARE --TAXA si comision agentiei italiene 300 EURO SE ACHITA LA SOSIREA IN ITALIA PENTRU INTOCMIREA ACTELOR CONFORM LEGILOR ITALIENE –CODICE FISCALE— PLECARE IMEIDATA ! Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa accesm.office@gmail.com Sau sa sunati la urmatoarele telefoane : Mobil : -0770.984.393---0766.718.274

Cerinte

Femei cu varste cuprinse intre 25-60 ani apte de munca, clinic sanatoase, fara vicii, fara antecedente penale,iubitoare de copii,si batrani Comportament impecabil, Exeprienta si limba italiana nu este necesara decat la nivel incepator dar constituie un avantaj