Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Ingrijirea copiilor familiei gazda. Se lucrează de obicei 8-10 ore pe zi şi castiga un salariu de minim 150 £ pe săptămână. Beneficii Oferite - Plata este de minim 150 £ pe săptămână. - Obtinerea unei calificari in maxim 12 luni, in baza careia va puteti ulterior angaja la gradinite in ANGLIA. Astfel puteti ajunge sa castigati intre 25000 £ - 34000 £ / an.

Cerinte

COST PROGRAM: - 300 lei (taxa procesare dosar); - 200 £ - (comisionul de mediere - platit la momentul semnarii contractului de mediere cu agentia noastra); - ~200 - 250 euro - (costul biletului de avion Romania - Marea Britanie). Alte costuri la programul Nanny / Child Care: - 1250 Lire - reprezinta Taxa de program si se percepe de catre partenerul din Marea Britanie care va obtine baza legala de a muncii pe teritoriul Angliei. Aceasta suma se plateste in rate, astfel: a) prima rata este 200 Lire si se achita in ziua cand candidatul ajunge la partenerul din Anglia. b) primele 4 luni, cate 200 Lire / luna, dupa ce ati inceput sa castigati salariu. c) a 6-a luna, 250 Lire;