Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Profita de ocazia de a lucra intr-un mediu primitor, frumos si exclusivist! Cautam persoane cunscatoare de limba germana la nivel de conversatie, cu sau fara experienta, pentru a avea grija de copii la familii pe teritoriul Germaniei si Austriei. Cazarea si mesele sunt asigurate. Angajatul are propriul apartament, cu baie privata. In cazul in care familia pleaca pentru mai multe zile in tara sau in strainatate, costurile excursiilor sunt suportate in totalitate de catre angajator. Inscrierile se fac pana in data de 12.04.2013, cu plecari pentru luna aprilie. Daca iubesti copiii si iti place sa lucrezi cu ei, daca visezi sa lucrezi in conditii optime, atunci contacteaza-ne urgent si visul ti se va implini! Beneficii: Atmosfera familiala Salariu atractiv Activitati extracontractuale platite Concedii platite de catre angajator Cazare la nivel de 5 stele Posibilitate de prelungire automata a contractului, in cazul in care angajatorul este multumit

Cerinte

Cunostinte de limba germana la nivel de conversatie Experienta in domeniul pedagogic constituie avantaj deosebit Seriozitate, onestitate, punctualitate, dedicatie. Fumatul si consumul de alcool sunt interzise.