Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam doamne cu varsta cuprinsa intre 25 si 60 ani pentru a acorda ingrijire la domiciliu persoanelor in varsta- autosuficiente sau imobilizate.Se ofera conditii civilizate de munca, masa si cazare gratuite.Se accepta si persoane care nu vorbesc limba italiana. Salarizare in functie de nivelul de cunoastere a limbii italiene: -600 euro daca nu se cunoaste limba italiana -700-850 euro persoane care cunosc limba. Programul de munca este stabilit de familie, in functie de nevoile persoanei careia i se acorda ingrijire. Asteptam candidaturile persoanelor interesate inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Daca doriti detalii, nu ezitati sa ne contactati telefonic.Oferim maxima seriozitate!

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea postului: - doamne/domnisoare cu varsta cuprinsa intre 25-60 ani - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit - calm si rabdare cu persoane varstnice - seriozitate - comportament civilizat - cunostintele de limba italiana nu sunt neaparat necesare dar constituie avantaj la salarizare