Acest anunt a expirat la data: 09.06.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti pentru ingrijire vastnici la domiciliu pentru Aberystwyth, Tara Galilor. Cerinte: experienta in ingrijirea persoanelor, permis auto cat B, engleza minim nivel conversational Beneficii: 7 lire pe ora in timpul saptamanii si 7.50 lire pe ora in week-end. Program de munca full time 5-6 zile pe saptamana, dupa preferinte. Angajatorul ofera masinile de serviciu si ofera sprijin in gasirea locului de cazare. Se vor ingriji 10 - 15 persoane zilnic

Cerinte

Recrutam asistenti pentru ingrijire vastnici la domiciliu pentru Aberystwyth, Tara Galilor. Cerinte: experienta in ingrijirea persoanelor, permis auto cat B, engleza minim nivel conversational Beneficii: 7 lire pe ora in timpul saptamanii si 7.50 lire pe ora in week-end. Program de munca full time 5-6 zile pe saptamana, dupa preferinte. Angajatorul ofera masinile de serviciu si ofera sprijin in gasirea locului de cazare. Se vor ingriji 10 - 15 persoane zilnic