Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HKH Europe Consulting este o agentie romaneasca de consultanta in munca cu director german si se ocupa cu selectia de forta de munca romaneasca la cererea angajatorilor vest-europeni, in mod special germani si austrieci. Oferim forme de munca legale si solutii pentru probleme in munca. HKH Europe Consulting este inregistrata la registrului comertului sub numarul J22/1394/2012, cod unic de inregisrare RO30569181. - se lucreaza ca persoana fizica autorizata ("Gewerbe"- selbstaendig). - cazare (camera proprie mobilata), masa asigurata. - plata 40-45-50 euro/zi in functie de dificultate caz, din care se scad asigurarile (in primii trei ani ca "selbstaendig" platiti 157 euro asigurari de pensie, de sanatate si de accident pe luna calendaristica, dupa 3 ani platiti aproximativ 210 euro). - contracte pe perioade minim 1 luna, cu posibiliate schimb la cerere, costurile de transport le suportati Dvs. din proprii bani.

Cerinte

- limba germana nivel mediu-conversational. - experienta in ingrijire persoane. Acte necesare pentru incheiere contract: - c.v. complet. - foto profil (tip buletin) si foto in intregime. - diplome, recomandari dupa caz. - cazier judiciar valabil (nu mai vechi de 3 luni). - c.i. scanata. - contract intermediere completat si semnat de mana (il trimit pe mail la cerere). - adeverinta medicala medic de familie apt pentru munca. - certificat casatorie scanat (daca este cazul). Pentru intrebari va rog sunati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala