Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Familie din UK selecreaza o persana pentru a avea grija de fetita lor in varsta de 16 ani care sufera de sindromul Rett. Responsabilitati: - asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia; - mobilizarea si transportul; - supravegherea starii de sanatate; - etc; Program de lucru: 8-10ore/zi; 6 zile/saptamana

Cerinte

CERINTE: - se cere engleza la nivel intermediar; - persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, rezistente la munca si la program prelungit, comunicative, zambitoare, profesioniste si politicoase cu bolnavii. Beneficii Oferite SE OFERA: - contract legal de munca; - salariul:200 Lire/saptamana; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - plecare rapida; COSTURI PROGRAM: A) Taxele catre agentia noastra se platesc in doua rate, astfel: - Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. - Taxa de mediere: In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 375 Lire Sterline – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. - VARIANTA 2: 450 Lire Sterline - Se plateste la semnarea contractului de prestari servicii, inainte de plecarea din tara. - VARIANTA 3: 600 Lire Sterline - Se plateste din primul castig. - VARIANTA 4: 750 Lire Sterline - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul lunar, cate 250 Lire Sterline / luna. B) Bilet avion Romania – Anglia : ~ 220 – 270 Euro. C) Alte costuri suportate de candidat: - Bani de buzunar (pentru mancare): 150 Lire Sterline

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala