Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Admirals Agency recruteaza ingrijitor batrani,barbati,pentru Königsee-Rottenbach (Thüringen), GERMANIA. Se lucreaza 40 ore/sapt. Durata contractului: nelimitat. Obligatii/ sarcini principale: Dumneavoastra sunteti actuala persoana de referinta pentru ingrijire; conducerea pe proprie raspundere a procesului de ingrijire; Sarcini de specialitate: - Colaborarea la dezvoltarea si prelucrarea conceptelor si standardelor - Conducerea unei ingrijiri medicale calificate - Conducerea unei documentatii de ingrijire corecta, inclusiv planul de ingrijire cu date actuale si complete si punerea completa in aplicare a ingrijirii - Conducerea observarii bolnavului cu actiuni hotarate in situatii de urgenta, precum si o documentatie in scris actuala a schimbarilor - Respectarea conditiilor de igiena si actul normativ de protectie a muncii, Sarcini individuale: - Preluarea ingrijirii de baza corespunzatoare nivelului de ingrijire - Conducerea masurilor preventive Se lucreaza in ture. Se acorda sporuri pentru zilele de sarbatoare,de duminica si turele de noapte lucrate. Salariu 1350 euro.

Cerinte

Asteptari de la candidati: Pregatire recunoscuta in ingrijirea bolnavilor si a sanatatii Experienta in relatia cu oameni in varsta Nivel bun de germana . Trasaturi de caracter: Pregatit sa ajute, prietenos, comunicativ, sarguincios.