Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Toate orasele

Descrierea jobului - U.K.

Vrei siguranta unui loc de munca bine platit...Aplica acum la Targul de joburi care va avea loc in perioada 24-25 Noiembrie in Targu Mures si ai posibilitatea de a discuta fata in fata cu partenerii britanici si de a semna oferta de munca. Comisioane: - 100 lei taxa de inscriere(interviu) - 150 euro se achita la semnarea ofertei de munca si a contractului de mediere(returnabil in cazul in care contractul nu isi produce efectele) Descriere job: - Munca se desfosoara in azile de batrani din Marea Britanie - Salarizare: 6.50 lire/ora, minim ore lucrate pe saptamana 35ore - Salarizarea minima pe luna 910 lire, insa daca acceptati sa faceti ore suplimentare puteti ajunge la 1100-1200 lire/luna Cazare gratuita la hotel in momentul ajungerii in UK, pana la inceperea lucrului. Masa asigurata pana la inceperea lucrului - 2 mese pe zi. Se retine din salariu intre 20-30 lire/saptamana, timp de 50 saptamani, pentru cursuri limba engleza/training. - Cazarea la locul de munca (la inceperea lucrului)se asigura contra cost: intre 250-300 lire/luna din salariu. - Contract 1 an de zile, self employed, posibilitate de prelungire directa de acolo. - Asistenta din partea noastra si a partenerului britanic timp de 1 an de zile

Cerinte

- persoane de gen Feminin, vorbitoare de limba engleza nivel mediu - cazier judiciar curat - sanatoasa, apta de munca - Persoane care pot PLECA RAPID

Arata anuntul si prietenilor tai