Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei siguranta unui loc de munca bine platit...Aplica acum la Targul de joburi care va avea loc in perioada 24-25 Noiembrie in Targu Mures si ai posibilitatea de a discuta fata in fata cu partenerii britanici si de a semna oferta de munca. Comisioane: - 100 lei taxa de inscriere(interviu) - 150 euro se achita la semnarea ofertei de munca si a contractului de mediere(returnabil in cazul in care contractul nu isi produce efectele) Descriere job: - Munca se desfosoara in azile de batrani din Marea Britanie - Salarizare: 6.50 lire/ora, minim ore lucrate pe saptamana 35ore - Salarizarea minima pe luna 910 lire, insa daca acceptati sa faceti ore suplimentare puteti ajunge la 1100-1200 lire/luna Cazare gratuita la hotel in momentul ajungerii in UK, pana la inceperea lucrului. Masa asigurata pana la inceperea lucrului - 2 mese pe zi. Se retine din salariu intre 20-30 lire/saptamana, timp de 50 saptamani, pentru cursuri limba engleza/training. - Cazarea la locul de munca (la inceperea lucrului)se asigura contra cost: intre 250-300 lire/luna din salariu. - Contract 1 an de zile, self employed, posibilitate de prelungire directa de acolo. - Asistenta din partea noastra si a partenerului britanic timp de 1 an de zile

Cerinte

- persoane de gen Feminin, vorbitoare de limba engleza nivel mediu - cazier judiciar curat - sanatoasa, apta de munca - Persoane care pot PLECA RAPID