Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O mare posibilitate de munca in Olanda! Recrutam inspectori operatori pentru examinari nedistructive ale materialelor industriale. Descriere: -Examinarea nedistructiva ale tevilor si imbinarilor sudate -Prezentarea rezultatelor si documentarea lor -Munca este alcatuita din proiecte pe durata de 4-6 saptamani. Se ofera: -Posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase -Salarizare extraordinara -Conditi bune de locuinta: posibilitate de spalat, de gatit si WIFI -Asigurare colectiv, care acopera asigurarea medicala si spitalizare In conformitate cu Uniunea Europeana, pentru a putea lucra în Olanda, veţi avea nevoie de un permis de muncă. Accesul la piaţa muncii in Olanda poate fi restricţionat, iar aceasta job va fii disponibil numai dupa data 31 decembrie 2013.

Cerinte

-Cerinta absoluta: candidatul sa aiba clasificare de EN ISO 9712 de gradul 2 -Examenul de protectie a muncii VCA/SCC -Carnet de conducere categoria B -Vorbirea limbii engleza sau germana la nivel superior