Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati • Intocmeste si gestioneaza documentelor de evidenta a personalului (dosare personal, intocmire contracte munca, acte aditionale, decizii, adeverinte, note lichidare, etc.); • Asigura o evidenta corespunzatoare a dosarelor personale de angajare in ceea ce priveste continutul acestora si completarile ulterioare respectand prevederile legale si procedurile interne ale companiei ; • Completeaza si transmite Revisal-ului conform cerintelor si termenelor legale; • Intocmeste dosare de pensionare conform legislatiei in vigoare • Intocmeste comanda tichetelor de masa pentru angajatii companiei • Organizeaza si administreaza baza de date cu evidenta angajatilor operand la timp si in mod corect toate datele • Redacteaza si elibereaza diferite tipuri de documente solicitate de salariat

Cerinte

• Experienta intr-o companie de productie (minim 3 ani) pe o pozitie similara; • Cunostinte temeinice de legislatia muncii • Cunostinte avansate Microsoft Office (Revisal – avantaj) • Cunostinte bune de limba engleza • Persoana organizata, atenta la detalii, responsabila, obisnuita sa lucreze cu dead-line-uri stricte • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare in echipa Beneficii • Pachet salarial atractiv; • Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume; • Mediu de lucru placut ;