Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Franta cautam urgent instalator. Activitatea se desfasoara pe santier la blocuri, cladiri. Candidatii eligibili trebuie sa fi lucrat cu: materiale precum: cupru, otel, teava neagra, fonta,PVC sa aiba experienta cu sudura autogen OXIACETILENA sa aiba experienta cu imbinare prin ALAMIRE sa stie sa interpreteze plan si sa lucreze dupa plan sa stie sa monteze coliere ( in perete, pe plafon) sa fi lucrat cu teava din PVC care se imbina cu adeziv sa fi lucrat la tubulatura de fonta pentru canalizare Principalelel responsabilitati: executie lucrari de fixare şi sustinere a diverselor piese ale instalatiei de apa, instalatii sanitare, gaze, incalzire centrala, ventilare şi conditionare, alimentare cu apa, retele exterioare. montarea elementelor componente si a racordurilor; revizuirea starii de functionare a diferitelor elemente componente ale instalatiei de apa şi canal; realizarea retelei de evacuare apa/ incalzire si a conductelor de ventilatie; executare lucrari de imbinare tevi; realizarea de alimentari de termoficare cu teava de cupru sudarea tevilor cu oxiacetilena si alamire,

Cerinte

Experienta 3-5 ani, pe o pozitie similara Cunostinte de limba Franceza la nivel conversational Cunostinte de interpretare planuri de executie si desene tehnice Experienta in sudura cu ociacetilena, alamire si lipire PVC.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala