Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- activitati de montare a aparatelor de climatizare, si de punere in functiune a sistemelor HVAC pe santiere industriale (hale,depozite) si civile; - activitati de mentenanta preventiva/corectiva; - activitati de depanare: identificare si rezolvare probleme tehnice;

Cerinte

- calificare de instalator frigotehnist; - experienta de minim 3 ani in activitati de montare a sistemelor de climatizare si punere in functiune pentru sistemelor HVAC; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - cunoasterea solutiilor tehnice in domeniul HVAC; - capacitatea de a intelege o schema tehnica; -detinere permis de conducere categoria B; -persoana responsabila, serioasa si cu dorinta de munca. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii(una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala