Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Instalator tehnico – sanitar, pentru santiere civile din Franta; salariu: 1600 €/luna brut. Descrierea postului: - efectuarea de instalatii de alimentare cu apa calda/ rece, canalizari, scurgeri; - montarea de obiecte sanitare (wc-uri, chiuvete, lavoare etc.); - montarea de instalatii/ sisteme de ventilatie; - realizarea de sudura pe tevile de cupru.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - experienta in Franta si/sau Belgia in domeniul instalatiilor sanitare si de ventilatie (constituie avantaj); - trebuie sa stie sa lucreze cu tevi de cupru si sa execute sudura pe tevile de cupru; - abilitati de citire si interpretare planuri tehnice (instalatii sanitare, de ventilatie); - persoana sociabila si usor adaptabila; - seriozitate si dorinta de munca; - permis de conducere categoria B. Beneficii: - salarizare atractiva: 1600 €/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - TRANSPORTUL LOCAL (cazare-santier) ESTE ASIGURAT. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.