Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta INSTALATOR TERMIC - SANITAR, salariu: 1600 €/luna brut Descrierea postului: - vor lucra pe santiere civile (blocuri de locuinte); - instalatii de alimentare cu apa calda/ rece, canalizari, scurgeri; - montaj de obiecte sanitare; - instalatii de incalzire; - trebuie sa stie sa executa sudura cu oxiacetilena pe tevile de cupru.

Cerinte

- experienta in domeniul instalatiilor termice; - experienta in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; - trebuie sa stie sa execute sudura cu oxiacetilena pe tevile de cupru; - CUNOSTINTE DE FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - abilitati tehnice, conditie fizica buna; - seriozitate si dorinta de munca; - permis de conducere categoria B. Beneficii: - salariu 1600 €/luna brut; - cazarea si transportul sunt asigurate; - transportul local (cazare- santier) este asigurat. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii (una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.