Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-PLECARE URGENTA IN GERMANIA PENTRU O ECHIPA DE 6 INSTALATORI SANITARI DETINATORI DE MASINA PERSONALA. SE PLATESTE INTRE 5-7EURO/ORA/LUCRATA/10-12ORE/ZI CAZAREA ESTE ASIGURATA CONTRACOST. TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE CAZARE LA LOCUL DE MUNCA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI. CELE NECESATRE PENTRU FUNCTIONAREA SANTIERULUI SUNT ASIGURATE DE CATRE SOCIETATEA CE ARE LUCRAREA IN GERMANIA,LUCRAREA FIIND LA FRANKFURT . TRANSPORTUL DIN ROMANIA-GERMANIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI CU MASINA PERSONALA. MASA NU ESTE ASIGURATA.

Cerinte

MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL BANI DE MASA,(NU SE ACORDA AVANS)PANA LA PRIMA PLATA PE CARE O PRIMESTE IN GERMANIA . MUNCITORUL TREBUIE SA AIBA LA EL HAINE DE LUCRU(SALOPETA ALBASTRA,CASCA,BOCANCI CU BOMBEU. TAXA CONSULTANTA: -500 LEI SE ACHITA LA SEDIUL FIRMEI DIN TG-JIU IN ZIUA PLECARII IN GERMANIA SI -200 EURO DIN PRIMELE DOUA LUNI DE LA INCEPEREA ACTIVITATII IN GERMANIA SE LUCREAZA LEGAL CU,CONTRACT DE MUNCA CU ANGAJARE IN ROMANIA . TRIMITETI CV+FOTO 9/13 LA ADRESA DE EMAIL