Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Instalatori termici pentru Franta care vor avea urmatoarele indatoriri: -montarea radiatoarelor, a robinetilor tur-retur si a coloanei principale la subsol; -montarea surselor de caldura (centrale, boilere etc) si a instalatiilor interioare pentru incalzire ( calorifere); -executarea si montajul retelele de transport a agentului termic; -racordarea tevilor la centrale si la calorifere; -punerea in functiune si reglarea instalatiilor de incalzire. Se ofera: -salarizare bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -experienta in domeniul instalatiilor termice de minim 5 ani; -persoana calificata in domeniul instalatiilor termice; -cunostinte citire planuri; -abilitati tehnice, conditie fizica buna; -seriozitate si dorinta de munca; -permis de conducere categoria B.