Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERA STUDENTILOR LA FACULTATILE DE TURISM POSIBILITATEA DE A CASTIGA EXPERIENTA DAR SI BANI IN ACEASTA VARA IN PERIOADA 01.04.2012 – 30.10.2012. SALARIZAREA ESTE DE 500 EURO + CAZARE + MASA/LUNA ( 50 EURO SE OPRESC LUNAR DIN SALARIU SI SE RESTITUIE LA SFARSITUL CONTRACTULUI). SE LUCREAZA 6 ZILE SAPTAMANA/9 ORE/ ZI. ACTE NECESARE: 1) Contract de training semnat 1) scoala 2) student 3)manager. 2) Confirmation letter semnata si stampilata de scoala. 3) Carnet de student 4) Pasaport 5) card European de Sanatate 6) Certificate de nastere tradus in limba greaca 7) Contract of Cooperation intre Hotel si Scoala. Cerinte: Nivel avansat de limba engleza.

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate