Acest anunt a expirat la data: 08.03.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

femei si barbati Experienta in domeniul ingrijirii, preferabila, dar nu obligatorie. Salar: intre 5.19 - 6.19 lire pe ora; chirie asigurata 200-300 lire (inclusiv utilitati) pe luna; se lucreaza 45-50 de ore pe saptamana. Sarcini si responsabilitati gasiti pe site-ul Gabi Recruiting, Programe candidati/infirmieri. Cerinte: engleza nivel intermediar; varsta intre 21-55 de ani. Plecarile sunt la aprox 2 saptamani dupa interviul cu angajatorul. CV-urile in limba engleza cu o poza atasata - pe email

Cerinte

femei si barbati Experienta in domeniul ingrijirii, preferabila, dar nu obligatorie. Salar: intre 5.19 - 6.19 lire pe ora; chirie asigurata 200-300 lire (inclusiv utilitati) pe luna; se lucreaza 45-50 de ore pe saptamana. Sarcini si responsabilitati gasiti pe site-ul Gabi Recruiting, Programe candidati/infirmieri. Cerinte: engleza nivel intermediar; varsta intre 21-55 de ani. Plecarile sunt la aprox 2 saptamani dupa interviul cu angajatorul. CV-urile in limba engleza cu o poza atasata - pe email


Joburi similare