Detalii loc de munca

Descrierea jobului

STIMATI DOMNI SC ANDREEA TRADING 96 organizeaza un interviu in CONSTANTA sau BUCURESTI cu o companie din ARABIA SAUDITA in perioada 20 August - 5 Septembrie 2013 in vederea recrutarii/angajarii de personal calificat cu experienta in rafinarii pentru urmatoarele pozitii disponibile: 1. LEGAL METROLOGY EXPERT 2. LINEAR PROGRAMMING ENGINEER 3. SUPERVISOR PLANNING 4. AREA PROCESS ENGINEER 5. AREA INSPECTOR 6. ENGINEERING HEAD 7. OSBL Shift Supervisor 8. OSBL Leader Operator 9. OSBL Field Operator 10. ISBL Day Operator 11. BOARDMAN 12. FURNACE and COOLING Technician

Cerinte

VA VOM INFORMA IN TIMP UTIL ZIUA CAND SE TINE INTERVIUL SI NUMELE HOTELULUI . SE CER CUNOSTIINTE DE LIMBA ENGLEZA LA UN NIVEL MEDIU-BUN . SALARIUL SI ROTATIA DE MUNCA SE NEGOCIAZA LA INTERVIU. VA POT INFORMA CA LA INTERVIUL ANTERIOR TINUT IN LUNA MAI , OFERTELE SALARIALE AU FOST FOARTE ATRAGATOARE. LIMITA DE VARSTA ESTE DE MAXIM 55 ANI. TRANSPORTUL , CAZAREA , MASA SUNT ASIGURATE DE ANGAJATOR . CEI CARE DORESC SA APLICE SUNT RUGATI SA TRIMITA URGENT UN CV IN ENGLEZA DIN CARE SA REIASA EXPERIENTA CERUTA DE ANGAJATOR SI FORMULARUL " CANDIDATE PROFILE " COMPLETAT CU DATELE CERUTE . ESTE FOARTE IMPORTANT CA DIN CV SA REIA EXPERIENTA IN POZITIA PENTRU CARE APLICATI DACA AVETI COLEGI CARE VOR SA APLICE , VA ROG SA LE DATI DETALIILE NOASTRE DE CONTACT. Cu stima Delea Emilian Miti General Manager