Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Infirmiere - ingrijitor batrani ANGLIA (contracte care assistant UK cu bilet avion gratuit). Interviuri in Romania cu reprezentant al companiei din ANGLIA -5,6,7 septembrie Cerinte: limba engleza - nivel mediu; permis de conducere; calificare in domeniul medical (doar pentru barbati). Salar: intre 7.10 - 8.05 lire pe ora; chirie asigurata 260-300 lire (inclusiv utilitati) pe luna; se lucreaza 45-50 de ore pe saptamana. Beneficii: instruire, supervizare, cursuri de limba engleza, posibilitate de promovare, contract pe 12 luni, cu posibilitate de prelungire, etc. Sarcini si responsabilitati gasiti pe site-ul Gabi Recruiting, Programe candidati/infirmieri. Plecarile sunt la aproximativ 2 saptamani dupa confirmarea angajatorului. Inscrierea este gratuita. CV-urile in limba ENGLEZA - pe email.