Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Interviurile in 21.09.2012 direct cu angajatorii din Anglia 30 de CARERS (infirmieri) pentru case de ingrijire si nursing din: HAMPSHIRE, CAMBRIDGE, CORNWALL, NOTTINGHAM, DERBY, EXTER DEVON, WORTHING, WEST SUSSEX, STAFFORD, SURREY. CERINTE: Limba engleza nivel intermediar, CV in engleza (format Europass) cu poza atasata. AVANTAJE: - permis de conducere, - experienta anterioara (inclusiv cu membrii ai familiei sau voluntariat). Interviurile au loc in Baia Mare, audio si video. Candidatii exceptionali din alte localitati, vor fi consiliati pentru a putea participa la interviu. INSCRIERI SI PROGRAMARI PRIN EMAIL: