Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru, clinica de recuperare ortopedica si neurologica din Germania Centrala, va invita sa il vizitati pentru o perioada de 2 saptamani. In aceasta perioada va veti familiariza cu activitatile specifice unui medic specialist ATI intr-o clinica de recuperare. Va oferim aceasta posibilitate si organizam toata deplasarea dumneavoastra in aceasta perioada: - plecarea si intoarcerea cu avionul; - cazarea in interiorul sau apropierea clinicii; - 3 mese zilnice oferite pe perioada hospitationului. Clinica va organiza activitati pentru a va cunoaste si a va familiariza cu tipul de activitati specifice profesiei dumneavoastra intr-o clinica de recuperare.

Cerinte

Ce asteptam de la dumneavoastra: - un CV in limba germana; - o poza in conformitate cu un ghid primit de la Job Connect; - dorinta insotita de un plan concret in ceea ce priveste obtinerea unui loc de munca in Germania. Asteptam intrebarile dumneavoastra pentru a beneficia de aceasta oportunitate. Va suntem la dispozitie cu informatii suplimentare la datele de contact afisate.