Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca in domeniul hotelier. NU APLICATI LA ACEST JOB DACA NU SUNTETI VORBITOR DE LIMBA ENGLEZA CONVERSATIONAL, DACA NU AVETI EXPERIENTA IN DOMENIU SAU DACA NU SUNTETI CAPABILI SA SUPORTATI COSTURILE DE PLASARE. SIGURANTA MAXIMA! Locuri disponibile: - F&B manager - CDB - Ospatari Salarizarea intre 1300- 2500 euro functie de experienta Cazarea este asigurata in blocul staff. Masa nu este asigurata decat pentru CDB. Perioada contractului: 1 an cu posibilitatea de prelungire Program de lucru: 6 zile/saptamana; 9 ore/ zi Procedura: - taxa interviu - 100 lei se achita inainte de sustinerea interviului de limba engleza(cu reprezentantul ANSA JOBS)iar persoanele care trec de interviul de limba engleza vor sustine un interviu preliminar cu reprezentantul firmei Irlandeze. - Costul total de mediere 650 euro se achita in 2 transe: - 350 euro la depunerea dosarului si semnarea contractului de mediere(doar de persoanele acceptate de reprezentantul irlandez) - 300 euro se achita din primele 2 luni de munca din Irlanda. Clauze contract mediere: - Orice se intampla de partea noastra sau in Irlanda si candidatul procesat care a semnat un contract de mediere cu Ansa si nu pleaca la job in intervalul stabilit (nu mai tarziu ) suma de 350 euro achitata se returneaza INTEGRAL

Cerinte

- engleza conversational - experienta in domeniu - sanatos / apt de munca si fara cazier - disponibilitate lucru in domeniu - personalitate si atitudine pozitiva