Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Care sunt cerintele angajatorului? 1. Obligatoriu: minimum 3 ani experienta 2. Studii recunoscute: Diploma Specialist IT 3. Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit, Oferta:  Perioada contractului: minimum 6 luni;  Salariul este in functie de fiecare experienta in parte, si de cum va descurcati la interviu;  Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana;  Asigurari sociale;  Asigurari medicale;  Cazare asigurata de angajator, contra cost;  Ore suplimentare;  Concediu platit;  Bonusuri- prime de concediu;  Transportul se plateste de fiecare candidat in parte.