Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MUNCA IN ITALIA LA INGRIJIRE BATRANI LA DOMICILIU Conditii: -cunostinte medii de limba Italiana -varsta cuprinsa intre 27-59 ani -Experienta in domeniul ingrijire batrani Oferta : • Zona: Nordul ITALIEI • Durata Contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire • Functia : Ingrijitori batrani • Durata timpului de munca si repausul : 10 ore cu 2 ore pauza • Salariu: 900-1000 EURO pe luna net , platibili in data de 20 ale lunii urmatoare lunii lucrate , • Sporuri, ore suplimentare, concediu de odihna: 30 de zile, se acorda dupa un an de lucru si nu sunt platite • Conditiile de munca: la domiciliul persoanei care necesita ingrijire • Posibilitatea transferarii salariului in Romania pe cheltuiala fiecaruia • Asigurare medicala: DA, in caz de accident la locul de munca • Cazarea: se asigura la familia unde se va lucra • Masa: DA, 3 mese pe zi la familia unde se va lucra • Transportul: nu este suportat de catre angajator