Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Manosque

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza Izolatori ghene de ventilatie pe santier civil Franta, salariu: 1700 €/ luna brut Descrierea postului: - realizeaza izolatii pentru ghene de ventilatie cu vata de sticla; - lucreaza pe santiere civile in echipa. Candidatii interesati isi pot completa CV-ul aici sau il pot trimite impreuna cu 2 fotografii (una tip buletin /una full body), specificand postul pentru care aplica.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - experienta de minim 3 ani in tara si in strainatate; - experienta anterioara in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; - permis de conducere categoria B; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut; - o persoana este necesar sa aiba masina personala cu care sa fie dispus sa plece si sa o foloseasca in interes de serviciu. Beneficii: - salarizare atractiva: 1700€/luna brut; - cazarea este asigurata; - transport - se deconteaza bonurile de benzina la inceput si sfarsit de misiune; - lucrul intr-o echipa de profesionisti din cadrul unei companii cu vechime in domeniu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai