Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza Izolatori ghene de ventilatie pe santier civil Franta, salariu: 1700 €/ luna brut Descrierea postului: - realizeaza izolatii pentru ghene de ventilatie cu vata de sticla; - lucreaza pe santiere civile in echipa. Candidatii interesati isi pot completa CV-ul aici sau il pot trimite impreuna cu 2 fotografii (una tip buletin /una full body), specificand postul pentru care aplica.

Cerinte

Cerintele postului: - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; - experienta de minim 3 ani in tara si in strainatate; - experienta anterioara in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; - permis de conducere categoria B; - rezistenta la stres si la efort fizic sustinut; - o persoana este necesar sa aiba masina personala cu care sa fie dispus sa plece si sa o foloseasca in interes de serviciu. Beneficii: - salarizare atractiva: 1700€/luna brut; - cazarea este asigurata; - transport - se deconteaza bonurile de benzina la inceput si sfarsit de misiune; - lucrul intr-o echipa de profesionisti din cadrul unei companii cu vechime in domeniu. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.