Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie multinationala, lanseaza un nou centru tehnologic in Iasi, axat pe dezvoltare software, utilizand tehnologii JAVA si SQL. Cautam tineri motivati de a incepe o cariera in domeniul IT, intr-o companie de top. Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi! Cu o experienta de peste 5 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine. Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea TREBUIE sa profiti de aceasta oportunitate.

Cerinte

- Studii Superioare in domeniul IT - Experienta 0-1 ani - Cunostinte JAVA - Cunostinte SQL - Cunostinte limbaje de dezvoltare - Abordarea analitica a sarcinilor - Motivat de provocari - Abilitatea de a gestiona situatii noi - Orientare catre gasirea de solutii - Experienta si abilitate de a lucra in echipa - Abilitati bune de limba Engleza (Test scris de limba engleza)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate