Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru COLABORATOR IN VANZARI cu plata pe baza de COMISION. - Programul de lucru este absolut flexibil (se preteaza ca activitate suplimentara)-poate fi suficienta 1 ora de lucru pe zi ; - CEL MAI MARE COMISION DIN VANZARI DIN ROMANIA - 10 % ; - FARA LIMITA DE CASTIG - SE CASTIGA IN FUNCTIE DE REALIZARI ; - Munca este interesanta si motivanta avand posibilitatea de a vinde mai multe produse si servicii; - Munca se desfasoara in orasul dumneavoastra si, daca doriti, in localitatile apropiate ; - Se poate lucra si de acasa, folosind mijloacele moderne de comunicare ; - Beneficiati de MATERIALE PROMOTIONALE ; - Vi se face trainingul. Puteti contacta si la tel. 0735-537.387 si 0735-537.385

Cerinte

Se solicita: - putere de convingere - prezenta placuta - aspect ingrijit, decent, respectabil - exprimarea corecta in limba romana - fluiditate in exprimare - disponibilitate de a castiga multi bani in mod inteligent, fara prea multa munca - de preferat experienta in vanzari, indiferent de domeniu, sau, in general, in lucrul cu oamenii

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala