Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marshall Agency London detine licenta in domeniul catering-restaurante si ofera locuri de munca in Londra pe urmatoarele posturi: chelnar/chelnarita, bucatar, picol/picolita, ajutor in bucatarie, ajutor bucatar, barman, bucatar si camerista. Agentia este pe piata muncii din UK din 1996. Organizam plecari si pentru cupluri. In Anglia, pentru a putea desfasura o activitate, aveti nevoie de documente de munca. Marshall London va va ajuta sa obtineti aceste documente. La cererea candidatului agentia poate organiza cazarea acestuia. Deasemenea, pentru cei interesati, oferim posibilitatea inscrierii la cursuri vocationale(NVQ)pe o perioada de 12 luni pentru o recalificare pe teritoriul UK in domenii ca :Food&Beverage, Customer Service, Social Health Care Assitant, etc. Aceasta oferta da posibilitatea candidatilor sa lucreze si sa studieze legal pe teritoriul UK.

Cerinte

Varsta maxima 30 ani. Limba engleza la nivel conversational-cel putin. Minim de experienta in domeniu. Candidatii trebuie sa aiba aspect ingrijit si placut, spirit de echipa si vointa de reusita.