Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marshall Agency London ofera posibilitatea celor care doresc sa studieze si sa lucreze pe teritoriul Angliei, sa se inscrie la cursuri NVQ in urmatoarele domenii; Customer service, Food- Beverage, Business Administration, Social Health Care Assistant, Hair Dressing, Cleaning, etc. Primul pas, dupa inscriere la NVQ, se aplica pentru Yellow Card de Student, document ce da dreptul studentilor romani sa lucreze pe teritoriul UK. Dupa o perioada de minim 12 luni, in care studentul a studiat si a si muncit, acesta are dreptul sa aplice pentru dreptul total de munca pe teritoriul Angliei: Blue Card. Plata studiilor se poate face in rate pe toata durata cursului iar agentia se va ocupa de obtinerea documentelor necesare dreptului de munca. La cerere, va putem oferi transportul de la aeroport pana la sediul agentiei dar si de organizarea cazarii anticipat sosirii dumneavostra. Deasemenea, Marshall ofera job candidatilor inscrisi la curs in domeniul HORECA. Pentru mail multe detalii vizitati site-ul nostru si la contact cautati adresa biroul care este cel mai aproape de orasul dumneavostra.(IASI-TARGOVISTE-CLUJ-ZALAU) Pentru a va programa pentru o discutie informativa sau un interviu va rog sa ne contactati telefonic.

Cerinte

-Colegiile au cerinte asupra candidatilor sa aiba cunostinte de limba engleza cel putin la nivel mediu. -Ofertele de job se vor face pentru cei care corespund profilului candidatului cautat de agentia Marshall in baza ofertelor de munca primite de la posibili angajatori.