Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AU INCEPUT INSCRIERILE IN PROGRAMUL WORK & TRAVEL PENTRU SEZONUL 2011!!! INSCRIE-TE ACUM CU GRUPUL CU CARE VREI SA ITI PETRECI O VACANTA IN GRECIA. - vino sa iti alegi unul din cele peste 500 de joburi Work And Travel - Grecia Hotel Restaurant Locurile de munca oferite in cadrul programului Work nd Travel Grecia in hoteluri de 4-5 stele. POZITII DISPONIBILE 1) Ospatar/Ospatarita 2) Bar Assistant 3) Assistant Receptionist hotel 4) Cameriste 5) Spa Assistant/Masseur 6) Bucatari (Cook A, Cook B)

Cerinte

Aplicantii trebuie sa fie STUDENTI la Universitati private sau de stat. JOBURI GARANTATE, fara viza, fara riscuri de a va pierde banii Pentru toate pozitiile se cere limba engleza,si constituie avantaj cunoasterea altor limbi si experienta Limita de varsta: 18-30 de ani PROGRAM DE LUCRU 8 ORE/ZI 5-6 ZILE/SAPTAMANA SALAR intre 450 - 550/LUNA + TIPS (salariul si tipsul pot ajunge la 1000 euro/luna) CAZARE ASIGURATA!!! TRANSPORTUL ASIGURAT!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate