Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locuri de munca la INGRIJIRE BATRANI in toata ITALIA, pentru FEMEI. Beneficii: -salariul DE LA 900/1000 euro net/luna - contract de munca - cazare, masa, utilitati asigurate gratuit - schimbari nelimitate ale locului de munca daca este nevoie - se pleaca din tara cu contract de mediere - totul este legal si transparent Suntem o firma cu experienta si cu multe contracte, astfel ca avem locuri de munca permanent. Suntem firma autorizata si inregistrata la ITM si lucram transparent si legal. Date de contact: SC DO-ZORI CONSULTANCE&SERVICES SRL -Lugoj 0721-735.699 (acesta e numarul dedicat aplicantilor prin internet) Program operator telefon: L-V orele 9-13 si 15-19 S orele 9-14, D - inchis site: http://www.dozori-jobeuropa.webs.com

Cerinte

Cerinte: - varsta intre 35 si 55 ani (se mai admit si persoane cu varsta un pic mai mica sau mai mare decat standardul) - experienta de minim 6 luni la ingrijire batrani in Italia (sau experinta de asistenta medicala sau infirmiera in tara) - limba italiana macar la nivel mediu conversational - cazierul judiciar curat - sanatatea sa va permita sa munciti - disponibilitatea pentru a ingriji batrani cu orice afectiuni, cand este cazul