Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JUNIOR BRAND ASSISTANT - COMPANIE DE EXTERNALIZARE A SERVICIILOR DE MARKETING Responsabilități: - Participă activ la şedinţele de brainstorming referitoare la strategia şi planul de marketing; - Se implică în implementarea activităților de marketing planificate (în dead-line, în linie cu brief-ul); - Prezintă lunar situația actualizată a bugetului de marketing administrat; - Coolaborează în vederea execuţiei activităților de marketing împreună cu ceilalţi colegi dar şi cu partenerii externi; - Colectarea şi centralizarea datelor. Beneficii: - Mediu de lucru competitiv şi dinamic, într-o echipă tânără; - Trening-uri de specialitate; - Posibilitatea de dezvoltare în cadrul companiei; - Posibilitatea de a interacţiona cu persoane din medii diferite de business.

Cerinte

Avem doar câteva cerințe pentru tine: - studii superioare (lungă durată – finalizate cu examen de licență SAU studii în sistem Bologna și master absolvit/ anul doi în derulare); - cunoașterea unei limbi de circulație internațională la nivel cel puțin mediu; - cunoștiințe MS Office; - sociabilitate; - disponibilitate de a învăța lucruri noi și inițiativă; - disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate, pentru diferite intervale de timp.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate