Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JUNIOR IMAGE ADVISOR- PENTRU O COMPANIE ÎN DOMENIUL PROMOVĂRII POLITICE Responsabilități: - Elaborarea și propunerea de noi strategii și campanii de imagine ; - Implementarea strategiei și a campaniilor de imagine a companiei; - Participarea la diferite campanii și acțiuni de promovare în piată a imaginii, culturii și valorii companiei; - Colaborarea cu partenerii interni și internaționali ai companiei în vederea dezvoltări brand-ului; - Monitorizarea acțiunilor de promovare internă și internațională. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Dezvoltarea unei cariere de succes ; - Posibilitatea de a lucra într-o companie cu brand puternic de piată, aflată în plină dezvoltare ; - Training-uri de specialitate.

Cerinte

Avem doar câteva cerințe pentru tine: - studii superioare (lungă durată – finalizate cu examen de licență SAU studii în sistem Bologna și master absolvit/ anul doi în derulare); - cunoașterea unei limbi de circulație internațională la nivel cel puțin mediu; - cunoștiințe MS Office; - sociabilitate; - disponibilitate de a învăța lucruri noi și inițiativă; - disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate, pentru diferite intervale de timp.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate