Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest mesaj este scris pentru persoane care se simt tinere, pline de energie si forta motivationala pentru a incepe un job in cadrul caruia sa raspunda la provocari si sa duca la bun sfarsit fiecare obiectiv propus. Fie la inceput de cariera, fie undeva pe parcursul acestui inceput, ti-ai dat seama ca vrei ceva mai mult, mai provocator, in care sa iti poti folosi imaginatia, creativitatea, aptitudinile. Iti doresti un loc de munca in care sa te dezvolti personal, implicit profesional. Vrei sa iti incepi cu dreptul cariera. Iti place sa interactionezi cu oamenii, sa fii influent si popular. Sa ai impact in societatea in care traiesti; sa ajuti oamenii pe care ii intalnesti. Te gandesti ca vrei sa ai de la cine invata, ai nevoie de modele si de experientele altora, pentru a te ajuta in ascensiunea ta. Iti place sa citesti, sa fii la curent cu tot felul de informatii/ tehnici/ secrete din domeniul comunicarii, al vanzarilor, al relatiilor interumane. Cauti provocari noi. Cum ti se par toate acestea, adunate intr-un job full time?

Cerinte

Asa arata job-urile de la Job Connect pe care ti le propunem: Sunt doua: unul care se va desfasura in limba romana si unul care se va desfasura in limba germana. Vei avea sarcini de lucru in care vei avea ocazia sa te dezvolti, vor fi destule experiente interumane si situatii in care vei putea folosi tot ce stii despre relatiile interumane, comunicare, tehnici de persuasiune, negociere si vanzare. Mai mult decat atat, vei invata mereu si mereu alte metode prin care sa iti indeplinesti obiectivele. Vei fi intr-un mediu de lucru tanar, motivant, solidar, orientat spre dezvoltare holistica: profesionala, personala, financiara. Ceea ce credem ca este cel mai important, pe langa avantajul de a face ceea ce iti place si de a fi tu insuti/ insati la locul de munca, este viziunea, pentru care vom lucra impreuna, spre care se indreapta activitatile si rezultatele noastre: Nu lucram doar pentru un salariu si o pensie, ci pentru o viziune. Daca acest mesaj este pentru tine, suntem nerabdatori sa te cunoastem si bucurosi sa facem lucruri mari impreuna.