Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam femei virsta intre 25-35 de ani pentru ajutor intr-o ferma.Este vorba de fabricarea produselor din carne intr-o ferma mica din Germania si mai tirziu in vinzarea acestor produse cit si alte activitati specifice intr-o ferma(curatenie grajd,hranirea animalelor etc) Nu este nevoie de experienta. Cerinte Limba germana la nivel incepator Infatisare placuta si ingrijita Se accepta numai Cv-urile cu poza Perioada de lucru din 15.04-15.10 Salariul este de 800€/Luna ,daca este multumit patronul de 900€/luna Cazarea si masa este gratuita Cazarea in camera cu baie Se lucreaza ca 8-9 ore/zi,6 zile pe saptamina Comisionul nostru este de 400 euro si se retine din primul salariu

Cerinte

Limba germana la nivel incepator Infatisare placuta si ingrijita Se accepta numai Cv-urile cu poza Se lucreaza ca 8-9 ore/zi,6 zile pe saptamina Comisionul nostru este de 400€ si se retine din primul salariu Va rog dupa ce va depuneti cv-ul sa intrati in contact cu mine pe yahoo mess jobgermania2012 sau skype pamint1