Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marshall proceseaza dosarele candidatilor doritori sa ocupe una dintre urmatoarele pozitii in restaurantele din Londra: chelnar /chelnarita, bucatar, picol/picolita, sandwichmaker, ajutor in bucatarie, ajutor bucatar, barman, bucatar. Locurile de munca sunt doar in restaurante, cafenele si fast-food-uri. Exclus pub-uri si cluburi. Program de lucru: 8:00-23:00 in ture, program spart sau doar tura matinala sau conform programului impus de local. Candidatii vor fi plasati catre restaurante sau cafenele in baza cerintelor angajatorilor dar si a profilelor lor. Cazarea este in sarcina candidatului. In cazul in care candidatii nu au variante de cazare Marshall Agency ii poate ajuta in gasirea unui spatiu de locuit.

Cerinte

Sunt preferate pentru procesul de selectie candidatii care intrunesc urmatoarele cerinte: -varsta pana in 30 ani -aspect placut -atitudine pozitiva -experienta in domeniu de min 6 luni CERINTA ESENTIALA: -limba engleza la nivel cel putin mediu-conversational Atentie: o supracalificare poate obtine deasemenea un raspuns negativ din partea angajatorilor. Acestia doresc candidati care pe viitor sa poate fi modelati si formati profesional dupa reguli interioare.