Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam tinere dinamice, cu foarte bune abilitati de comunicare si vanzare, pentru a lucra ca agenti de vanzari in mall in Irlanda pe perioada sarbatorilor de iarna. Contractul este pana in 15 ianuarie. NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Daca sunteti prietene si veti fi acceptate in urma interviului final, veti lucra si veti locui impreuna. Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web. In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei, primii candidati recrutati de catre noi lucrand in Marea Britanie din octombrie 2011. Contractul reprezinta nu numai o oportunitate de a castiga bani, este in acelasi timp o ocazie de a experimenta un nou stil de viata, de a va imbunatati cunostintele de limba engleza si a va perfectiona in vanzari. Compania detine un stand in zona pietonala a mall-ului. Responsabilitatea dumneavoastra va fi sa abordati potentialii clienti si sa le faceti o demonstratie privind eficacitatea produselor la standul firmei, convingandu-i sa cumpere. Companiile va ofera castiguri bazate pe un comision cuprins intre 20-26% din valoarea vanzarilor zilnice. Pentru prima luna veti avea un venit minim garantat asigurat de catre firma de 900 euro, in cazul in care comisionul dumneavoastra nu este mai mare. Castigurile agentilor sunt cuprinse intre 1500 – 3000 euro pe luna in perioada sarbatorilor. Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet si situate la distanta mica de mall. Costul chiriei este de 75 euro/saptamana, 2 persoane in camera. Acest cost include si plata utilitatilor. In momentul cazarii se plateste o garantie de 50 de euro, returnabila la sfarsitul contractului. Prima saptamana de cazare este gratuita. Biletul de avion se va deconta la ultimul salariu.

Cerinte

- tinere cu varste intre 20-27 ani, - limba engleza nivel mediu, - experienta in promotii sau vanzari reprezinta avantaj, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare. Numai candidatii selectati vor fi contactati.