Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal in domeniul hotelier Cipru – Grecia , 4* Hotels http://www.cbh-cyprus.com/ Posturile oferite: 12 Terapeut Masaj – 4 posturi Cosmeticiana – 4 posturi Coafeza – 4 posturi Durata Contract: 6 luni – 1 an Salarizare 800 – 1200 euro / luna Se asigura: Cazarea + 3 mese /zi "Cipru , cunoscuta ca o insula mare si generoasa, ce gazduieste peisaje de o varietate impresionanta. In timp ce de-a lungul coastei, veti gasi plaje stralucitoare cu un nisip foarte fin, in interiorul insulei, nenumarate atractii isi intampina vizitatorii: de la padurile dese de pini ce acopera muntii Troodos, la bisericile bizantine raspandite in toata insula si pana la bogatiile din Ayia Napa sau la plantatiile de portocali si culturile de vita de vie de pe langa Limassol. Istoria, este prezenta aici inca de pe vremea zeilor, de cand se spune ca zeita Afrodita s-a nascut pe aceste meleaguri, iar persii, grecii, egiptenii, romanii si chiar englezii, si-au lasat amprenta in cultura si arhitectura cipriota si chiar in arta culinara."

Cerinte

Persoana prezentabila,energetica, zambitoare, atitudine pozitiva, team player. Cunoasterii limbii engleza mediu – avansat ( in functie de job ) Experienta pentru postul ales minim 1 an Varsta cuprinsa intre 18 – 40 ani In cazul in care indeplinesti cerintele de mai sus, Aplica acum pentru un loc de munca in Insula Cipru . Plecarile rapide 1- 2 saptamani. Asteptam Cv-urile dvoastra + poza tip pasaport & full size , pe adresa noastra de mail cu mentiunea ”Oferta job Cipru ” . Data limita de trimitere a Cv-ului este: 01. Febr. 2012