Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Personal Hotelier, Restaurante, Pub-uri din Marea Britanie incepand cu data: 02 Ianuarie 2012 ! Posturi disponibile: Waiter, Waitress, Housekeeping, Sous Chef, Chef de Partie, Demi Chef de Partie, Commis Chef, Pastry Chef. Angajare cu permis de munca de tip Yellow Card pe 12 luni, cu posibilitatea reanoirii contractului si obtinerii documentelor de rezidenta permanenta. Program de lucru 40 ore/saptamana, conform contractului de munca. Cazare si masa asigurata, asigurare medicala in sistemul de sanatate britanic, posibilitatea obtinerii documentelor de rezidenta permanenta in UK (blue card). Candidatii beneficiaza de cursuri de perfectionare la sfarsitul carora dobanesc diploma recunoscuta international si care ofera perspective de promovare in functie si crestere a nivelului salarial. Salariu: 6.08 – 7.5 lire/ora ( in cazul in care vor fi ore lucrate in plus acestea se vor plati extra ) Plecarea este rapida, maxim 3 saptamani de la data sustinerii interviului!

Cerinte

Persoana prezentabila, cu o atitudine pozitiva, team player. Cunoasterii limbii engleza este obligatorie , nivel mediu – avansat Experienta pentru postul ales Varsta cuprinsa intre 18 – 35 ani In cazul in care indeplinesti cerintele de mai sus, Inscrie-te acum si asigurati locul de munca pentru anul viitor in Marea Britanie. Asteptam Cv-urile dvoastra + poza tip pasaport & Full size si pe adresa: office@bbjobs.ro . cu mentiunea „ Oferta job U.K.” si postul pentru care ati fi interesat/a. Angajarile incep cu data de 02.01.2012 !!