Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marshall Agency London detine licenta in domeniul catering/hospitality si ofera locuri de munca pe urmatoarele posturi: chelnar/chelnarita, bucatar, picol/picolita, ajutor in bucatarie, ajutor bucatar, barman, bucatar si camerista. Reprezentanta Marshall Romania da posibilitatea celor care doresc sa munceasca pe teritoriul Angliei in domeniul restaurantelor sa afle care este sansa lor in obtinerea unui job in Londra. Primul pas este procesarea dosarului prin care se va stabili daca persoana in cauza respecta parametrii ceruti de agentia mama. Selectia se face in functie de engleza vorbita, experienta in domeniu si varsta. La cerere putem organiza si cazare in conditii normale de pret pentru persoanele care nu au prieteni sau familie la care pot locui. Odata cu raspunsul agentiei veti primi si detaliile despre spatiul inchiriat. In Anglia, Marshall London va va ajuta sa obtineti documentele de munca. Se va aplica imediat pentru ele ca sa puteti incepe activitatea in max. 7 zile lucratoare. O alta posibilitate de a emigra in U.K. este prin oferta de a munci si de a studia legal prin inscrierea la colegiu. Marshall Agency colaboreaza cu 4 colegii ce ofera discounturi si diferite cursuri. Precizam faptul ca noi, ca reprezentanta, nu percepem comisioane pentru job. Exista taxa de procesare a dosarului de 150 lei care se platesc la Marshall Romania si 360 lire costul pachetului de documente+administrarea candidatului care se platesc in Anglia la Marshall Agency London.

Cerinte

Procesarea dosarului consta in: -interviul in limba engleza pentru a stabili nivelul de conversatie al candidatului -indosarierea documentelor cerute de la candidati -consultanta si informarea asupra documentelor pentru dreptul de munca necesare pe teritoriul UK -identificarea aptitudinilor candidatilor -completarea fisei personale cu declaratia proprie raspundere privind experienta de munca -alte cerinte ale candidatului -informarea cu privire la modul, tipul, calitatea si costul vietii pe teritoriul UK Acte dosar: -cazier judiciar -fisa de la medicul de familie ca este apt de munca -copii dupa documente (are nevoie de cel putin 2 documente in UK pentru o buna desfasurare a documentelor de munca. Ex: pasaport si carte de identitate, sau carte de identitate si carnet de condus) -trebuie facute 2 poze; una pasaport alta full body. Persoana trebuie sa fie imbracata prezentabil(nu sport, fara coafuri ciudate, cercei in urechi la barbati, tatuaje la vedere)